GENEL BİLGİLER
Kongre Tarihi ve Yeri

COVID – 19 virüs salgını sebebi ile katılımcı ve konuşmacılarımızdan gelen talepler doğrultusunda ertelediğimiz 10. Ulusal Alzheimer Kongremizin yeni tarihi belirlenmiştir. Kongremiz, kongre otelimiz Tasigo Otel, Eskişehir ve bilimsel programımız değişmeksizin 04 – 07 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Kongre Merkezi

Tasigo Otel Eskişehir
Dede Mahallesi, Haktanır Sokak No:1- Bademlik, 26030 Odunpazarı/Eskişehir

Kongre Dili

Kongre resmi dili Türkçe’dir.

Yaka Kartı

Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir. Yaka kartı olmayan misafirler kongre aktivitelerine katılamayacaklardır.

Katılım Belgesi

Katılım belgeleri kongre bitiminde Tasigo Otel’de bulunan kayıt masasından dağıtılacaktır.

Davet Mektubu

Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Sergi Alanı

Kongre boyunca ilaç ve medikal cihaz firmaları ürünlerini sempozyum merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı tüm sempozyum boyunca açık olacaktır.

Kayıt ve Danışma

Kayıt ve Danışma Masaları Tasigo Otel’de 4 Kasım 2020, Çarşamba günü saat 09.00 itibariyle açılacak ve tüm kongre süresince 08.00-19.30 saatleri arasında açık olacaktır.

Türk Tabipler Birliği Sürekli Eğitim Kredi Puanı

Türk Tabipler Birliği toplantımıza Sürekli Tıp Eğitimi (STE) kredi puanı vermektedir. Bu krediler ile ilgili TTB-STE formları kongre çantaları içinde bulunacaktır.